Sprzątanie mieszkań i domów

Kiedyś w naszym życiu nie było laptopów, smartfonów, Internetu, a życie było spokojniejsze i czas płynął wolniej. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu na pracę i odpoczynek, a także sprzątanie, pranie i inne prace domowe. Ale dziś, kiedy bardziej ruszamy w kierunku swoich celów, żeby spełnić swoje marzenie, coraz mniej miejsca pozostaje w naszym życiu dla prac domowych. Proponujemy kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, powierzchni biurowych oraz placów budowy. Wykonujemy wiele prac domowych takich jak mycie okien, prasowanie oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy sprzątającej Galar.

Zakres naszych usług obejmuje gruntowne sprzątanie po remontach i budowach. Zapewniamy usługi sprzątania i czyszczenia salonów i serwisów samochodowych na terenie Wrocławia i okolic.

 

Galar zapewni Państwu świadczenie takich usług:

 

Sprzątanie domu/mieszkania Sprzątanie biur Usługi dodatkowe

 

Sprzątanie domu/mieszkaniaSprzątanie biurUsługi dodatkowe

  • czyszczenie wnętrza lodówki
  • prasowanie
  • czyszczenie wnętrza piekarnika
  • mycie luster
  • trzepanie dywanów
  • mycie tapicerki.

CENNIK - NASZE CENY SĄ KONKURENCYJNE

Wyjazd przedstawiciela firmy Galar do miejsca kontroli i oceny jest za darmo!

Koszt sprzątania mieszkania, domu czy biura ustalany jest indywidualnie. Po wizycie naszego przedstawiciela w obiekcie dokonuje się kalkulacji i zatwierdzana jest propozycja, po wcześniejszym uzgodnieniu i omówieniu jej szczegółów z Klientem.

Opieka nad osobami starszymi

Często słyszymy słowo „troska” o bliską rodzinę, krewnych, przyjaciół, ale nie zawsze rozumiemy, co to znaczy „troszczyć się o innych ludzi”. Na co zwracać uwagę podczas opieki i udzielania pomocy? Starsi ludzie stają się bezradni i bezbronni z wiekiem. Są coraz bardziej zależni od tych, którzy się nimi opiekują. Jednak warunki życia i obowiązki nie zawsze pozwalają nam w pełni zadbać o osoby starsze. Dlatego przychodzimy na ratunek – nasza firma świadczy usługi opiekuńcze dla osób starszych i chorych.

Opieka nad dziećmi

Dzieci to nasza radość, duma rodziców i przyszłość. Ale opieka nad dzieckiem wymaga dużo poświęcenia... Wiemy, jak trudno znaleźć dobrą i troskliwą opiekunkę, dlatego staramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby ułatwić trafny i dobry wybór.

Wybierają się Państwo na uroczystość, spotkanie rodzinne lub biznesowe albo na wakacje i nie ma z kim pozostawić dzieci? Potrzebują Państwo długoterminowej opieki nad dziećmi z uwagi na charakter wykonywanej pracy lub niekorzystny do opieki nad dziećmi system zmianowy? Niezależnie od przyczyny Państwa nieobecności, dołożymy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług opieki nad dziećmi i młodzieżą. Zostawiając swoje pociechy pod naszą opieką, mogą być Państwo spokojni i korzystać z czasu dla siebie!

W naszym zespole są nianie z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad niemowlętami, dziećmi w okresie szkolnym oraz młodzieży. Dzięki wyznaczanym przez naszą firmę wysokim standardom, zdobyliśmy szerokie grono Klientów zadowolonych ze świadczonych usług opieki nad dziećmi. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic.Dane kontaktowe

Galar Sp. z o.o.

ul. Bolesława Prusa 13/1A

50-319 Wrocław

logo