Usługi sprzątające we Wrocławiu – o firmie Galar

NAJLEPSI PROFESIONALNI PRACOWNICY

W 2015 roku pojawił się pomysł, aby stworzyć firmę, która uwolni setki ludzi od uciążliwego, regularnego sprzątania i zrobi to z zapałem i troską, a jednocześnie po przystępnych cenach, że Klienci szybko uznają nas za użyteczną, miłą i potrzebną pomoc w codziennych obowiązkach.

Dla stałych Klientów firma Galar stała się niezastąpioną pomocą w opiece nad domem, świadcząc kompleksowe usługi sprzątające takie jak mycie okien, prasowanie, sprzątanie po remontach i budowach oraz wiele innych czynności porządkowych. A to wszystko z niezawodną dokładnością i zaangażowaniem naszego miłego personelu!

Łatwiej i milej żyje się w miejscu, w którym panuje porządek. W profesjonalnie wyprzątanym pomieszczeniu lepiej się oddycha. Czy jest to dom czy miejsce pracy, w czystym otoczeniu wydajniej się pracuje albo komfortowo odpoczywa.

Nasza firma swoją ofertę usług porządkowych kieruje nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm usługowych i handlowych. Proponujemy sprzątanie biur i lokali usługowych, a także sprzątanie salonów i serwisów samochodowych. Zachęcamy do kontaktu z nasza firmą w celu omówienia szczegółów oferty indywidualnej wycenianej przez naszego przedstawiciela.

Czynimy świat lepszym dzięki czystości!

To nie puste słowa, ani frazesy!

To nasza misja.

 

 

  

Nasz zespół

NAJLEPSI PROFESIONALNI PRACOWNICY

Nasi pracownicy przechodzą gruntowne testy i szkolenia zawodowe.

NASZE MOTTO TO: JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ.

Dlatego zawsze starannie dobieramy pracowników, sprawdzamy ich skuteczność i szkolimy.

 Opieka nad dziećmi

 

 

 

Nasze zadania

Galar – niezawodna, młoda, z powodzeniem rozwijająca się firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem.

Wszystkie prace wykonujemy dokładnie i starannie, zgodnie z życzeniami naszych Klientów.

Mamy solidną reputację, cenimy naszych Klientów, zawsze biorąc pod uwagę ich opinie i potrzeby. Jeśli nasi Klienci mają wskazówki dotyczące naszej pracy, zawsze bierzemy je sobie do serca i zwiększamy naszą efektywność. Precyzyjnie wykonujemy powierzone prace porządkowe starając się, żeby powierzone nam powierzchnie lśniły czystością.

Nie ma dla nas zbyt trudnych zadań.

Klienci doceniają wydajność i profesjonalizm, uwagę, jaką przykładamy do wykonywanych zadań oraz wysoką jakość świadczonych usług porządkowych!Dane kontaktowe

Galar Sp. z o.o.

ul. Bolesława Prusa 13/1A

50-319 Wrocław

logo